Przejdź do treści

O mnie

Monika Boczek: zajmuję się marketingiem i dojrzałym konsumentem.

Marketing to sztuka przygotowania produktu lub usługi dla zdefiniowanego klienta oraz jej skutecznego przedstawienia. Robię to od dawna. Od niedawna dzielę się tą wiedzą przez szkolenia i warsztaty. Obecnie najbardziej intensywnie zajmuję się marketingiem dla konsumenta dojrzałego.

Mam ponad 20 lat doświadczenia w marketingu strategicznym, projektowym, wprowadzaniu nowych marek i produktów. Pracowałam dla PepsiCo, United Biscuits, Danone, Chipita oraz Tetra Pak. Niektóre z moich projektów prezentuję na tej stronie. Wszystkie większe znajdując się na LinkedInie.

Zajmowałam się każdym etapem przygotowania produktu, od badań marketingowych poprzez przygotowanie produktu i testowanie go z ostatecznymi konsumentami. Pracowałam również nad markami, ich pozycjonowaniem, przygotowaniem komunikacji i opakowań oraz pakietu informacji dla działu sprzedaży i dystrybutorów.

Tymi doświadczeniami dzielę się w moich szkoleniach.

Szczególnie interesuje mnie dojrzały konsument. Jak zmieniają się jego wybory wraz ze zmianami w jego życiu i zdrowiu. Zmiana oferty na dostosowaną do potrzeb i możliwości dojrzałego konsumenta pozwoli znacząco zwiększyć grupę odbiorców i możliwości wzrostu firmy bez utraty obecnych konsumentów.

Poznając dojrzałego konsumenta i dzieląc się tą wiedzą z firmami i marketerami przygotowuję nam wszystkim lepszą, bardziej komfortową starość.